Hell Solutions s.r.o. logo

Obsah

Nabízené služby

Webdesign

Webové prezentace vytváříme zákazníkovi přímo na míru, což zaručí jeho dlouhodobou spokojenost, výbornou uživatelnost a nízkonákladovou údržbu. Nejen že dokážeme vytvořit špičkovou webovou prezentaci, dokážeme ji také dostat na přední pozice vyhledávačů pomocí SEO technik a přilákat cílené zákazníky využitím SEM, což jednoznačně napovídají naše dosavadní výsledky.

Proč kvalitní design www stránek?

WWW prezentace (neboli webové stránky) by měly splňovat celou řadu kritérií, kvůli kterým se takové www stránky stávají atraktivní a úspěšné. Smyslem webových stránek, neboli také „online mostů“, je spojit organizace s jejich návštěvníky a umožnit vzájemné poznání, komunikaci, interakci a vytváření svazků, které mohou být definovány jako loajálnost a důvěra. Některé webové stránky mohou byt malé, spojující malou firmu s místní klientelou, některé mohou být naopak využity pro prodej zboží ( eshopy) a jiné mohou spojovat národy či dokonce kontinenty v podobě nadnárodních webových stránek.

Postup při webdesignu

Konstrukce špičkové webové prezentace je náročná stavba, započatá přesnou analýzou „terénu“, následována grafickým nákresem a zapojením výkonné technologie, která je obsluhována kreativními mozky zkušených odborníků s velkou představivostí, umem a precizností. Vybudovat na oko pohlednou a příjemnou webovou prezentaci s pevnou konstrukcí je naším řemeslem. Jsme architekti a zároveň stavebníci online mostů spojujících organizace s jejich návštěvníky.

V případě, že vaše www stránky jsou již zastaralé a nutně potřebují rekonstrukci, provedeme jejich redesign, aby vypadaly ještě lépe a svěžeji, než ty předešlé.

Při výrobě webových stránek v NEOsite.cz zohledňujeme Váš rozpočet a připravíme maximální odezvu tak, aby i Vy jste se stali zákazníkem, na kterého jsme hrdí.

REDESIGN - MODERNIZACE STRÁNEK

Kdy a proč redesign?

Máte hotový web, který neplní své funkce dle vašeho očekávání a nepřináší požadované výsledky? Zdá se Vám, že web je průměrem konkurence? Pravděpodobně uzrál čas a potřeba ho přizpůsobit době a být na špici - je čas k redesignu!

Ať Vám www stránky vyráběl kdokoli, jsme připraveni analyzovat vaše www stránky a konkurenční prostředí, ve kterém se pohybuje a připravit nový moderní web, dle Vašich představ a cílů. Dokážeme váš nový web také dostat na přední pozice vyhledávačů pomocí SEO technik a přilákat cílené zákazníky využitím SEM, což jednoznačně napovídají naše dosavadní výsledky.

V případě zájmu o spolupráci nebo radu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit.