Hell Solutions s.r.o. logo

Obsah

Nabízené služby

Internetový marketing

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Pro některé obory činností je dnes již nezbytností zabývat se optimalizací webu pro vyhledávače - vylepšováním pozice webové prezentace (aplikace) ve fulltextových vyhledávačích. Součástí optimalizace pro vyhledávače je vytváření (či úprava) obsahu webu, vytváření sítě odkazů (tzv. Linkbuilding) a úprava struktury stránek. K úspěšným úpravám je nezbytné nejprve zanalyzovat stávající stav, Vaše požadavky a cíle, které mají být optimalizací dosaženy.

Linkbuilding

Linkbuilding je činnost, která vytváří síť zpětných odkazů na Vaše webové stránky. Díky této síti odkazů pak fulltextové vyhledávače vyhodnocují stránku jako kvalitnější a uživatelům ji nabízejí výš ve výsledcích vyhledávání. Vybudujeme pro Vás takovou síť odkazů, která udrží Váš web vysoko ve fulltextových vyhledávačích.

Internetové reklamní kampaně

Naplánujeme reklamní kampaň, vytvoříme veškeré grafické materiály, které budou třeba, zajistíme nákup reklamních prostorů, průběžně budeme provádět monitoring kampaně a vyhodnocování její účinnosti. Po proběhnutí všech částí kampaně vypracujeme zprávu o celkové úspěšnosti kampaně.

Součástí plánování kampaně je takže rozhodnutí jaké nástroje pro propagaci použijeme. Lze využít grafickou reklamu, textovou PPC kampaň nebo jejich kombinaci.

Social marketing

Chcete komunikovat se svým okolím pomocí sociálních sítí? Sociální sítě neznamená pouze Facebook. Doporučíme Vám sociální sítě, které se pro účely Vaší firmy hodí nejvíce. Kromě základních služeb jako je vytvoření profilu na některé sociální síti (Facebook, Twitter, …)

V případě zájmu o spolupráci nebo radu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit.