Hell Solutions s.r.o. logo

Obsah

O nás

O naší společnosti

Společnost Hell Solutions s.r.o. - stejně jako jste Vy odborníci ve Vašem oboru, jsme my profesionálové na internetový marketing, tvorbu webových systémů a hostingové služby. V těchto oblastech máme bohaté zkušenosti a ty využíváme k realizaci Vašeho projektu.

Během práce na projektech se snažíme využít maximum dostupných, moderních a efektivních technologií a postupů, které jsou zárukou úspěchu nejen v IT oboru. Přístup ke klientům a spolupracovníkům je pro nás stejně důležitý jako práce samotná.

Svůj kolektiv neřídíme silně centralizovanými procesy, ale klademe především důraz na samotnou kreativitu jednotlivých členů a necháváme jim určitou volnost. Nejsme nuceni trávit veškerý svůj pracovní čas v kancelářích a zavádět různé restrikce ke zvýšení produktivity, nýbrž poskytujeme volnost, která do našeho kolektivu přináší pozitivismus a kladné ohlasy. Tento přístup úspěšně aplikujeme již druhým rokem.

Hell Solutions s.r.o. spojuje mladé, kreativní, schopné, zkušené a pro svou věc zapálené lidi do kolektivu, díky čemuž Vám dokáže nabídnout maximum v oblastech internetového marketingu, webdesignu, správě obsahu, analytických činnostech a v poslední době i bytových designových dekoracích.

V případě zájmu o spolupráci nebo radu nás neváhejte kontaktovat.

Každého našeho klienta si vážíme a hýčkáme. Přesvědčte se i Vy.

Za kolektiv Hell Solutions s.r.o.
Ing. Petr Baloun
ředitel společnosti